امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37756
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 57
دکتر فقیهی،رئیس بیمارستان آموزشی طرفه در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: خانم پروین احمدی نژاد در زمانی که در دوره شورای سوم شهر تهران ...

دکتر فقیهی،رئیس بیمارستان آموزشی طرفه در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: خانم پروین احمدی نژاد در زمانی که در دوره شورای سوم شهر تهران عضو بود برای بیمارستان طرفه تقاضای کمک 2 میلیاردی کرد.

وی ادامه داد: اما فقط یک میلیارد تومان آن محقق شد و به شهرداری منطقه 12 شهر تهران داده شد.این اعتبارات هنوز هزینه نشده و بر اساس برنامه هایی که در آینده داریم هزینه خواهد شد.

رئیس بیمارستان آموزشی طرفه گفت: کل اعتباراتی که برای راه اندازی بخشهای جدید این بیمارستان از سوی خیرین داده شده 2.5 میلیارد تومان است که از سوی مقام معظم رهبری و خیرین دیگر داده شده است.

فقیهی افزود: اولین فاز تازه تأسیس شده بیمارستان طرفه امروز با حضور وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افتتاح می‌شود و 8هزار مترمربع دیگر نیز در قالب فازهای بعدی افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارس،در مراسم افتتاح اتاق های عمل جراحی چشم بیمارستان طرفه،پروین احمدی نژاد خواهر رئیس جمهوری سابق کشور حضور داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار