امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37779
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 103
یحیی قائدی، عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی و مدیرگروه فلسفه تعلیم و تربیت این دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

یحیی قائدی، عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی و مدیرگروه فلسفه تعلیم و تربیت این دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه چندی است در دانشگاه خوارزمی کارگاه‌های تربیت مربی برگزار می‌کنند، اظهار داشت: تاکنون دو دوره این کارگاه‌ها ویژه مربیانی که علاقه‌مند آموزش فلسفی به کودکان هستند، برپا شده و بازخوردها در این زمینه خوب بوده است.

وی با تأکید بر اینکه ظرفیت این کلاس‌ها 30 نفر است، یادآور شد:در هر دوره نیز به سرعت کامل می‌شود و سخنرانی‌اش نیز با بنده است، خوشبختانه می‌توانم بیان کنم که این جلسات تأثیرات بالایی در حوزه تفکری در کشور خواهد داشت.

قائدی با بیان اینکه پنج‌شنبه این هفته نیز دوره تکمیلی برای دوره گذشته برگزار می‌شود، افزود: دور جدید کلاس‌ها از سیزدهم تا پانزدهم شهریور است، بیشتر کسانی که در این کارگاه‌ها شرکت می‌کنند افرادی‌اند که سابقه و علاقه لازم در این زمینه را دارا هستند یا جسته و گریخته در این حوزه کار کرده‌اند البته این بدین معنا نیست که شرکت کنندگان همه در حوزه فلسفه هستند خیر از رشته‌های صنایع و سایر بخش‌های مهندسی هم در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند چرا که اساساً تفکر ورزیدن اختصاصی به رشته خاصی ندارد.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان تمام رشته‌ها و دانشگاه‌ها می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند و اطلاعات لازم را از سایت http://www.iranp4c.com/ بدست آوردند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها