امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3778
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 112
به گزارش فارس به نقل از کنگو دات‌کام، قوانین جدید وضع شده در این زمینه به دنبال شکایات گسترده مردمی در مورد کلاهبرداری های مختلف سایت های تجارت ...

به گزارش فارس به نقل از کنگو دات‌کام، قوانین جدید وضع شده در این زمینه به دنبال شکایات گسترده مردمی در مورد کلاهبرداری های مختلف سایت های تجارت الکترونیک اعمال می شوند.

برخی از این سایت ها با کلاهبرداری از مشتریان محصولات و خدمات خریداری شده توسط آنها را ارائه نمی کردند و برخی نیز کالاهای معیوب و نامناسبی را به جای کالای معرفی شده به فروش می رساندند.

حال وزارت صنعت و تجارت ویتنام برای مقابله با این روند که آینده صنعت تجارت الکترونیک در این کشور را به طور جدی تهدید می کند، وارد عمل شده و قوانین جدیدی را وضع و ارائه دهندگان این خدمات را ملزم به درج این قوانین در وب سایت هایشان کرده است.

در کنار مجازات های مالی قرار است اسامی وب سایت های متخلف به طور علنی اعلام شود تا از تداوم تخلفات آنها جلوگیری شود. همچنین تمامی مشخصات مالکان و گردانندگان وب سایت های مختلف نیز علنی خواهد شد.

در صورتی که تعداد شکایات از یک وب سایت متخلف تجارت الکترونیک از مرز 5 مورد فراتر رود، مالک آن ملزم به ارائه توضیحات رسمی در ظرف 30 روز است. در غیر این صورت وب سایت یاد شده در فهرست سیاه قرار می گیرد.

تا پایان سال 2012 بیش از 1.5 میلیون خرید با استفاده از 30 سایت تجارت الکترونیک در ویتنام صورت گرفته که ارزش مالی آن از 196 میلیون دلار گذشته است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها