امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37797
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 35
مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: هم‌اکنون وضعیت حجاب و عفاف در سطح ادارات به هیچ‌ عنوان قابل قبول نیست، این امر به شکلی است ...

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: هم‌اکنون وضعیت حجاب و عفاف در سطح ادارات به هیچ‌ عنوان قابل قبول نیست، این امر به شکلی است که در برخی مکان‌ها و ادارات دولتی امکان تمایز کارکنان با مراجعه کنندگان وجود ندارد.

رئیس بسیج زنان کشور افزود: در راستای کنترل عفاف و حجاب در ادارات، کار و اقدام جدی صورت نگرفته است و بخشنامه قوی در این باره تهیه نشده است.

وی با اعلام اینکه این امر را به خوبی و به راحتی می‌توان هدایت کرد، بیان داشت: هر سازمانی قوانین و مقرراتی دارد و پرسنل آن سازمان موظف هستند که آن را مورد رعایت قرار دهند.

رئیس بسیج زنان کشور  از جمله قوانین موجود در سازمان‌ها را رعایت حجاب و عفاف دانست.

اصلانی همچنین بر رعایت حدود میان زن و مرد در ادارات و سازمان‌ها تأکید کرد و گفت: در رابطه با کنترل این امر نیز کار و اقدامی جدی صورت نگرفته است به‌طوری‌که این مسئله روز به روز به ناهنجاری‌‌های جامعه کمک می‌کند.

وی بیان داشت: زمانی که افراد با مراجعه به ادارات دولتی مشاهده می‌کنند که هیچگونه الزامی برای رعایت حجاب وجود ندارند، خود را در نوع پوشش در سطح جامعه آزاد می‌بینند.

اصلانی یادآور شد: وزارتخانه‌های کشور باید این مهم را مورد توجه قرار دهند و به آن بپردازند.

رئیس بسیج زنان کشور در پایان لازم دانست که مقابله با بدحجابی از مکان‌‌های دولتی آغاز شود.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها