امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3780
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 124
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ورود ...

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ورود هاشمی‌رفسنجانی در آستانه 80 سالگی به انتخابات ریاست‌جمهوری اظهارداشت: انتخابات در کشور نشان داده کسانی که دو دوره مسئولیت اجرایی سطح بالا در کشور داشته‌اند خود را در معرض رای مردم قرار دهد، طبیعتا مردم اقبال مناسبی به او نشان نمی‌دهند و این تجربه را هاشمی در گذشته داشته است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه تصریح‌کرد: با توجه به نظرسنجی که در کشور صورت گرفته بالای 60 درصد رای منفی به هاشمی نشان می‌دهد که شرایط، شرایط مناسبی برای ورود و بازگشت این شخصیت‌ها در بین مردم نیست؛ از این رو به مصلحت آنها است که میدان را برای گردش نخبگان در کشور باز بگذارند و همدلی خود را با مسئولان منتخب مردم بیشتر کنند.

وی با تأکید بر اینکه بحث‌هایی که در رابطه با آمدن هاشمی مطرح می‌شود بیشتر مربوط به اطرافیان و کسانی است که می‌خواهند از طرح این مسائل موقعیت سیاسی خود را حفظ کنند، افزود: قطعا این افراد به فکر مصالح ملی نیستند و سعی می‌کنند از طریق این شخصیت‌ها به موفقیت و جایگاه اجتماعی دست پیدا کنند و در واقع تلاش دارند راه را برای رانتخواری خود هموار کنند.

ترقی در پایان خاطرنشان‌کرد: اما اگر مسئولان به این نکات توجه کنند نباید اجازه دهند که چنین عناصری دست به این اقدامات بزنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار