امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37817
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم است و آن را بر اساس قصه کتاب پرخواننده توماس کلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم است و آن را بر اساس قصه کتاب پرخواننده توماس کلی تهیه می‌کند.

این کتاب سال 2006 روی پیش خوان کتاب فروشی‌ها قرار گرفت و بلافاصله تبدیل به یکی از موفق‌ترین آثار ادبی فصل در دو قاره آمریکای شمالی و اروپا شد.

کمپانی برادران وارنر هفته قبل پس از مدت‌ها بحث و مذاکره با توماس کلی ایرلندی تبار و ناشران کتاب او، امتیاز برگردان سینمایی آن را خریداری کرد.

گای ریچی قبل از این فیلم‌های «اسنچ» و« شرلوک هلمز» را کارگردانی کرده و مسئولان کمپانی برادران وارنر عقیده دارند او بهترین گزینه برای کارگردانی«ظهور امپایر» است.

قصه کتاب توماس کلی در سال 1930 اتفاق می‌افتد و این زمانی است که طرح ساخت بنای عظیم ساختمان امپایر استیت تازه شروع شده است.

مایکل بریودی کاراکتر اصلی قصه یکی از هزاران نفری است که راهی این محل شده است تا به عنوان کارگر در طرح بزرگ احداث امپایر استیت همکاری کند.

او یک مهاجر ایرلندی است که با خیال یک زندگی تازه و رویایی راهی آمریکا شده است .ولی او یک هدف دیگر هم دارد  و آن ،جمع‌آوری پول برای جنبش جمهوری خواهان ایرلندی است.

آشنایی مایکل با گریس ماسترسن یک هنرمند محلی، زندگی او را وارد مرحله تازه‌ای می‌کند. این آشنایی مایکل را وارد دنیای غیر قانونی و زیر زمینی شهر می‌کند.

فیلم‌نامه نسخه سینمایی «ظهور امپایر» را خود توماس کلی می‌نویسد. او قبل از این تهیه کننده و نویسنده فیلم‌نامه مجموعه تلویزیونی «کوپر» بوده است.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، خبر ساخت «ظهور امپایر» توسط گای ریچی در حالی مطرح می‌شود که از مدتی قبل بحث کارگردانی نسخه جدید سینمایی «مردی از آنکل» به وسیله او در رسانه‌های گروهی مطرح بوده است.

این اکشن ماجراجویانه که در مرحله پیش تولید قرار دارد، نسخه دوباره سازی یک مجموعه موفق تلویزیونی دهه شصیت میلادی به همین نام است.

آرمی هامر (بازیگر«رنجر تنها») و هنری کاویل (بازیگر «مرد پولادین») در نقش دو کاراکتر اصلی قصه این نسخه تازه بازی می‌کنند. این دو در نقش دو مامور ویژه عملیات خطرناک و غیر ممکن ظاهر خواهند شد  که رابرت ون و دیوید مک کالوم در نسخه تلویزیونی بازی کردند.

سال قبل که بحث تولید نسخه دوباره سازی شده این مجموعه موفق تلویزیونی مطرح شده، قرار بود تام کروز نقش اصلی آن را به عهده بگیرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار