امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37818
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 131
بخشعلی قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر اینکه آثارش به دلیل مشکلات مالی و گرانی ...

بخشعلی قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر اینکه آثارش به دلیل مشکلات مالی و گرانی کاغذ هنوز منتشر نشده است، گفت: دو عنوان کتاب حکمی عین‌القضات و شمس تبریزی از سوی انتشارات انجمن آثار و مفاخر ملی منتشر می‌شود.
وی درباره ضرورت تألیف این اثر گفت: با توجه به اهمیتی که عین‌القضات همدانی در حوزه حکمت، حدیث و فقه و تفسیر قرآن داشته برآن شدم تا اثری در رابطه با وی منتشر کنم عین القضات شخصی است که در عرفان و تصوف در بالاترین جایگاه قرار دارد.

این مدرس نهج‌البلاغه که اثر دیگری نیز با عنوان «جهان‌نگری عرفانی نهج‌البلاغه» در دست انشار دارد، گفت: این کتاب که درباره مسایل عرفانی و تأکید امام علی(ع) در حوزه جهانی‌بینی و هستی شناسی است نیز از سوی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی چاپ خواهد شد. دراین اثر نمونه های مختلف عرفان در نهج‌البلاغه بررسی شده است

عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی با اشاره به اینکه امید دارد آثارش سه تا چهار ماه آینده متنشر شود، اظهار داشت: یک کتاب ترجمه نیز در دست کار دارم با عنوان «طریق کمال» اثر ترسا آویدایی که پس از آماده شدن توسط نشر حکمت منتشر خواهد شد.

قنبری درباره دیگر اثر در دست انتشار خود با عنوان «درآمدی بر معناشناسی» صحبت کرد و گفت این اثر را نیز پژوهشگاه علوم انسانی منتشر می‌کند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها