امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37819
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 108
حجت‌الاسلام احمد سالک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ...

حجت‌الاسلام احمد سالک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: گاهاً برخی افراد به دلایل اقتصادی و ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر می‌کنند که تردد آنها در داخل کشور با هیچ مشکلی روبرو نیست اما عده‌ای در جریان فتنه 88 از کشور فرار کردند.

وی دلیل فرار کسانی که در جریان فتنه 88 از کشور خارج شدند را ترس و یا مجرم بودن عنوان کرد و گفت: اگر به دلیل ترس از کشور رفته‌اند حتماً در جریانات حضور داشته‌اند بنابراین این بیانی که «اگر کاری نکردند برگردند» باید به دستور قوه قضائیه باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: قوه قضاییه باید با آنها که مجرم بودند، طبق مطالبات مردمی برخورد کند چراکه عناصر و حامیان فتنه باید تکلیف‌شان در محاکم قضایی روشن شود.

حجت‌الاسلام سالک با تاکید بر اینکه باید علت «ترس» کسانی که از کشور فرار کردند بررسی شود، گفت: باید دید متواری‌ شده‌ها از کشور آیا در قضایای فتنه 88 ردپایی دارند یا خیر؟ به راحتی نمی‌شود به این افراد اعتماد کرد زیرا ممکن است با ورود این اشخاص بستر نفوذ شبکه‌های جاسوسی را به کشور باز شود البته دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به دقت موارد را رصد می‌کنند.

حجت‌الاسلام سالک در پایان تاکید کرد: اولویت وزارت اطلاعات موضوع بازگشت فراری‌های فتنه سال 88 نیست و این موضوعات جزئی است بنابراین در شرایط فعلی کشور نباید به این شکل مطرح شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها