امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37824
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 139
غلامرضا اسدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سرپرستی سیدرضا صالحی امیری به عنوان سرپرست ...

غلامرضا اسدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سرپرستی سیدرضا صالحی امیری به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: صالحی امیری یک چهره شناخته شده در ورزش نیست. من فکر می‌کنم اگر یک چهره ورزشی و مدیر ورزشی بیاید و زمام امور ورزش کشور را در دست بگیرد مسئله بسیار خوبی خواهد بود.

وی ادامه داد: اگر یک مدیر ورزشی به عنوان گزینه وزارت ورزش معرفی شود خیلی خوب است.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه مسعود سلطانی‌فر گزینه قبلی دولت یازدهم به عنوان وزیر ورزش و جوانان با وجود سابقه ورزشی نتوانست رأی اعتماد بگیرد و حالا چگونه صالحی امیری بدون هیچ‌گونه رزومه‌ای در ورزش می‌تواند از سوی نمایندگان مجلس رأی اعتماد بگیرد، گفت: طی چندروز گذشته مجلس تعطیل بود. من برآوردی از نظر نمایندگان مجلس در خصوص صالحی امیری ندارم اما خود من عرض کردم و بارها هم روی آن تاکید کردم اگر فردی که به عنوان وزیر ورزش معرفی می‌شود سابقه ورزشی داشته باشد می‌تواند در ورزش ما موثر باشد و نقش‌آفرینی کند.

وی افزود: آنچه که در ورزش ما نیاز است، مدیریت است. مطمئناً اگر مدیری که به عنوان گزینه وزارت ورزش از سوی دولت معرفی می‌شود ورزشی باشد و تا حدی این حوزه را بشناسد می‌توان امیدوار بود در این عرصه موفق باشد، مطمئناً دکتر حسن روحانی هم اگر یک وزیر ورزشی را که تجربه مدیریت در ورزش را داشته باشد به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان معرفی کنند خیلی بهتر خواهد بود.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درخصوص اینکه آیا مدیران ورزشی هستند که دولت یازدهم آن را به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان معرفی کند، گفت: این سئوال را از آقای روحانی بپرسید، من نمی‌دانم دیدگاه ایشان چیست و با چه ذهنیتی آقای صالحی امیری را به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان انتخاب کردند؛ حتماً برای این کار خود یک استدلالی دارد. البته آقای صالحی امیری هنوز سرپرست هستند و آقای روحانی هنوز مشخص نکردند که صالحی را به عنوان وزیر ورزش و جوانان پیشنهاد می‌کنند، هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

وی افزود: اگر روحانی از ما به عنوان فراکسیون ورزش مجلس نظر بخواهد ما به وی اعلام می‌کنیم که اگر یک فردی را که سابقه مدیریت ورزشی داشته باشد را به عنوان گزینه وزارت ورزش پیشنهاد کنند بسیاری راه خواهد بود.

اسدالهی خاطرنشان کرد: مطمئناً اگر مدیری بیاید که با ورزش آشنا باشد می‌تواند دغدغه‌های مردم را در حوزه ورزش برطرف کند. البته ما مدیران ورزشی در کشور داریم ولی ممکن است یکی در ستاد آقای جلیلی بوده باشد و آقای روحانی می‌خواهد کسی را بیاورد که او را قبول داشته باشد و نظراتش به نظرات آقای روحانی نزدیکتر باشد.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در حال حاضر کسی از مدیران ورزشی در ذهنم نیست که به دکتر روحانی به عنوان فرد پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان معرفی کنم در خصوص مقبولیت صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش در بین نمایندگان مجلس گفت: مجلس طی چند روز گذشته تعطیل بود و بعد از شروع به کار مجلس می‌توانیم اظهارنظر کنیم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها