امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37827
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 106
محمد رجایی باغ‌سیایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ...

محمد رجایی باغ‌سیایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیان وظیفه دولت در تحقق حماسه اقتصادی در کشور گفت: اولین موضوعی که باید مد‌نظر دولت قرار گیرد، آرامش اقتصاد ملی از طریق تثبیت ارزش پول ملی و کنترل تورم است چرا که حل مشکل تولید و حمایت از تولیدکنندگان در مرحله اول، مستلزم کنترل تورم در اقتصاد کشور است.

وی افزود: نکته‌ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که تورم موجب ایجاد فضای بی‌اطمینانی نسبت به اقتصاد کشور می‌شود و این وضعیت، سردرگمی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را در پی دارد.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: موضوع دیگری که دولت آن را باید مورد توجه قرار دهد این است که در سراسر کشور باید شرایط مساوی برای سرمایه‌گذاری و رقابت سالم بخش خصوصی در اقتصاد کشور فراهم شود و ورود بخش خصوصی به فعالیتهای اقتصادی به گونه‌ای نباشد که ما شاهد تمرکز سرمایه‌گذاریها در کلانشهرها و انتقال سرمایه‌ها از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها