امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3783
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس ایران، افسانه اروجی با اشاره به پذیره نویسی 3 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس ایران، افسانه اروجی با اشاره به پذیره نویسی 3 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه از 14 اردیبهشت توسط شبکه کارگزاری و بانک پاسارگاد، اظهار داشت: شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با نماد «میدکو» قصد دارد مبلغ 3 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای تامین مالی بخشی از منابع سرمایه‌ای مورد نیاز و اجرا و تکمیل طرح‌های شرکت‌های سرمایه‌پذیر به قیمت اسمی هر ورقه یک میلیون ریال از شنبه 14 تا20 اردیبهشت به مدت 7 روز پذیره نویسی کند.
وی با اشاره به ممنوع بودن خرید سهام با استفاده از کد خرید گروهی «ددد» گفت: خرید سهام از طریق شبکه کارگزاری فرابورس ایران مستلزم وجود کد سهامداری فعال در سیستم شرکت سپرده‌گذاری مرکزی است و سرمایه‌گذارانی که کد سهامداری ندارند، می‌توانند با مراجعه به یکی از کارگزاری‌های فرابورس نسبت به درخواست کد سهامداری اقدام کنند.
رئیس اداره نظارت بازار فرابورس با اشاره به بانام و قابل معامله بودن اوراق در فرابورس تاکید کرد: حداقل خرید هر کد معاملاتی 10 ورقه و حداکثر برای اشخاص حقیقی 50 هزار ورقه و حقوقی 100 هزار ورقه در نظر گرفته شده است. همچنین کارمزدها و هزینه‌های پذیره‌نویسی توسط ناشر پرداخت می‌شود.
اروجی افزود: این اوراق چهار ساله با سود علی الحساب 20 درصد سالانه است که توسط شرکت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌شود. سرمایه‌گذاری پارس آریان ضمانت، متعهد و بازارگردانی این اوراق را برعهده داشته و عامل فروش و امین اوراق کارگزاری بانک پاسارگاد و موسسه حسابرسی مختار و همکاران هستند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها