امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37842
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، امروز در منزل «نجیب میقاتی» نخست‌وزیر پیشبرد امور لبنان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، امروز در منزل «نجیب میقاتی» نخست‌وزیر پیشبرد امور لبنان در بندر «طرابلس» درباره پیامدهای دو انفجار دیروز در این شهر  نشستی با حضور مقامات لبنانی برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این نشست، «مروان شربل»، وزیر کشور دولت پیشبرد امور، «محمد الصفدی» وزیر دارایی، «احمد کرامی» وزیر مشاور، «فیصل کرامی» وزیر جوانان و ورزش، «سمیر الجسر» و «محمد کباره» از نمایندگان پارلمانی، سرتیپ «عامر الحسن» رئیس بخش اطلاعاتی شمال لبنان، «صقر صقر» قاضی، «سمیر حمود» دادستان دادگاه تجدیدنظر و تعدادی از افسران نیروهای امنیت داخلی حضور داشتند.

میقاتی پس از این نشست اظهار داشت که در پی این دو انفجار یکی از شیوخ لبنانی دستگیر شده است و بازجویی از او ادامه دارد.

وی افزود: بعد از ظهر امروز نیز با «میشل سلیمان» رئیس‌جمهور برای آگاه کردن او از تصمیمات اتخاذی هیئت دولت دیدار خواهم کرد.
نخست‌وزیر پیشبرد امور لبنان گفت که شمار قربانیان تاکنون به 35 کشته و بیش از 900 زخمی رسیده است.
روز گذشته دو انفجار تقریباً به طور همزمان در نزدیکی مسجد «التقوی» واقع در «طرابلس» لبنان و مسجد «السلام» در نزدیکی بندر این شهر، روی داد که شمار زیادی کشته و زخمی برجای گذاشت. 
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها