امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37843
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه «سیراکوس» نیویورک، «اورسلا روزم» یکی از کاندیدهای حزب سبز کنگره به همراه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه «سیراکوس» نیویورک، «اورسلا روزم» یکی از کاندیدهای حزب سبز کنگره به همراه «رمزی لفیور» در سخنرانی «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا در دبیرستان «هنینگر» واقع در سیراکوس نیویورک، پرچمی را به دست گرفته بود و خواستار آزادی «برادلی مانینگ» شد.

مانینگ، نظامی آمریکایی است که روز چهارشنبه هفته گذشته به دلیل افشای اسناد محرمانه آمریکا برای وب‌سایت «ویکی‌لیکس» به تحمل 35 سال حبس در یک زندان نظامی محکوم شد.

لفیور در حین سخنرانی اوباما فریاد زد: برادلی مانینگ را آزاد کن!

فریاد اعتراض آمیز یکی از کاندیدهای کنگره و همچنین فرد همراه وی منجر شد تا اوباما سخنرانی خود را قطع کند و سپس روزم از سخنرانی اوباما اخراج شد.

صدور حکم 35 سال حبس منجر شد تا انتقادات زیادی متوجه دولت اوباما شود و روزم تصریح کرد که اوباما به دلیل نوع رفتار با مانینگ با مخالفت‌های زیادی روبرو است و به هر مکانی در سراسر آمریکا که سفر کند با افرادی روبرو خواهد شد که به او اعتراض خواهند کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار