امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37856
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به شعار امسال مبنی بر «حماسه ...

غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به شعار امسال مبنی بر «حماسه سیاسی و اقتصادی» از سوی مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: حماسه سیاسی با حضور پررنگ و مشارکت 70 درصدی مردم محقق و حجت‌الاسلام روحانی به عنوان رئیس‌جمهور از سوی مردم انتخاب شد.
 
وی با بیان اینکه حماسه اقتصادی یک شبه محقق نمی‌شود، تصریح کرد:‌ حماسه اقتصادی در دراز مدت و در افق‌های دور دست به نتایج ملموس خود خواهد رسید. بنابراین زمان‌طلب است.
 
سخنگوی حزب اعتدال توسعه تاکید کرد: در دولت‌های نهم و دهم حجم نقدینگی سونامی‌وار ایجاد شد به این ترتیب هدایت این نقدینگی و رودخانه پر از پول به سمت تولید نیاز به زمان دارد.
 
دهقان معتقد است که برای حماسه سیاسی باید به دولت تدبیر و امید فرصت داده شود و به گفته وی تنها فرصت و برنامه‌ریز‌ی‌های بلندمدت و درازمدت است که به نتایج ملموس منتهی می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون دولت تدبیر و امید توانسته است از روند رو به گسترش تورم و گرانی‌ها که تبلور آن در ارز، سکه و طلا احساس می‌شد کاسته شود که نشان از به سمت ثبات رفتن کشور دارد.
 
این فعال سیاسی گفت که تعاملات ایران می‌تواند روند ثبات اقتصادی ایران را تسریع کند که در این امر اجماع جریانات فکری سیاسی داخلی نیز، موثر است.
 
دهقان به مراسم روز تنفیذ رئیس‌جمهور اشاره و تصریح کرد: مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ از طرح سیاست خارجه آقای روحانی دفاع کردند و آن را حکیمانه دانستند.
 
وی درمورد همکاری حزب متبوعش با دولت در زمینه حماسه اقتصادی نیز، گفت: حزب اعتدال توسعه معتقد به اعتدال سیاسی و توسعه پایدار است و همواره تلاش داشته در کنار دولت‌ها باشد.
 
سخنگوی حزب اعتدال توسعه در پایان اضافه کرد: حزب اعتدال توسعه در آینده‌ای نزدیک برنامه اقتصادی مدون و واقع‌بینانه را در کمیته اقتصادی خود مصوب و در اختیار دولت قرار می‌دهد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها