امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37862
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 44
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به رای بالای مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی گفت: البته تمامی وزرای اقتصادی توانستند رای وکلای ملت را کسب کنند.

وی رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای اقتصادی دولت را دارای پیام دانست و افزود: اکنون که مجلس به وزرای اقتصادی دولت رای داده و تیم اقتصادی دولت به صورت کامل شکل گرفته است باید اقدامات لازم با جدیت آغاز شود.

این نماینده مردم در خانه ملت افزود: دولت اکنون باید در سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» با جدیت و برنامه مدون وارد عرصه اقتصادی شده و اقدامات لازم را انجام دهد.

سلیمی از لزوم برنامه‌ریزی مدون دولت برای حوزه‌های اقتصادی با توجه به مناطق جغرافیایی کشور سخن گفت و افزود: دولت باید از ظرفیت موجود استفاده کرده و وارد حاشیه‌سازی‌ها نشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین گفت: ممکن است برخی بخواهند دولت را وارد حاشیه کنند که انتظار مردم این است که دولتمردان با پرهیز از حواشی به سمت کاهش بیکاری و تورم بروند.

وی با بیان اینکه اکنون همه زمینه‌ها برای تحقق حماسه اقتصادی آماده است ابراز امیدواری کرد که امسال شاهد یک تحول جدی در این عرصه باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها