امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3787
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 181
محمد علی فرقانی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: مصوبه نرخ پایه مکالمات موبایل هفته ...

محمد علی فرقانی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: مصوبه نرخ پایه مکالمات موبایل هفته آینده ابلاغ می‌شود.

وی گفت: تعرفه 515 ریال به عنوان تعرفه پایه مکالمات تلفن‌ همراه، با توجه به قیمت بازار و تعرفه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعیین شده است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پیش از این برای همراه اول میانگین هر دقیقه مکالمه با احتساب جابجایی 537 ریال، هر دقیقه مکالمه داخل شبکه ایرانسل 499 ریال و هر دقیقه مکالمه داخل شبکه رایتل 555 ریال بوده است.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: بنابراین قیمت پیشنهادی 515 ریال برای تعرفه پایه کمتر از میانگین تعیین شده است.

به گزارش فارس، فرقانی پیش از این گفته بود:  رفتار اپراتورها در بازار رقابتی نشان می‌دهد که اپراتورها برای رقابت و جذب بیشتر مشترکین، تعرفه‌های خود را کمتر از تعرفه پایه تعیین خواهند کرد و  از ظرفیت 20 درصد اضافه بر تعرفه پایه که در پروانه ها پیش‌بینی شده استفاده نخواهند کرد.

بر همین اساس برای اکثر مشترکین که در قبض‌های خود ترکیبی از مکالمات شهری و بین‌شهری و جابجایی دارند، هزینه ماهیانه کاهش می‌یابد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها