امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37874
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یدیعوت آحارونوت نوشت که چند روز پیش روسای پلیس اسرائیل، تشکیلات خودگردان و اردن به منظور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یدیعوت آحارونوت نوشت که چند روز پیش روسای پلیس اسرائیل، تشکیلات خودگردان و اردن به منظور هماهنگی با یکدیگر در اریحا دیدار کردند.

بر اساس این گزارش این دیدار در هتل فاخر «انتر کونتننتال» برگزار شد و طی آن روسای پلیس برخی شهرهای آمریکایی نیز در جلسه حضور داشتند.

به نوشته این روزنامه، دیدار اریحا سومین دیدار پس از نشست در امان و ایلات به ابتکار سازمان آمریکایی بود که بین روسای پلیس تشکیلات خودگردان و اسرائیل برگزار شد و دو طرف اجرای قانون در خیابان 60، خیابانی که از لحاظ طولی کرانه باختری را از جنین تا جنوب جبل الخلیل قطع می‌کند، بررسی کردند به خصوص اینکه از اوایل سال جاری 4 اسرائیلی و 7 فلسطینی در این خیابان کشته شدند.

در همین رابطه یک مسئول جنبش جهاد اسلامی با محکوم کردن این نشست گفت: هدف از برگزاری این کنفرانس، عادی‌سازی روابط با رژیم جنایتکار اسرائیلی است.

وی افزود که این فعالیت‌های عادی‌سازی روابط ثمره مذاکرات مستقیم سازش است که از طریق آن اسرائیل سعی دارد پیشرفتی همه جانبه حاصل کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها