امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3788
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع مردم گرگان اظهار داشت: آمریکا اگر بخواهد با دست آهنین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع مردم گرگان اظهار داشت: آمریکا اگر بخواهد با دست آهنین و پنجه‎بکس با ما صحبت کند، تسلیم زور نمی‎شویم چنانچه این موضوع را در 30 سال پیش هم نشان دادیم.

وی افزود: اگر زمانی آمریکا به این جمع‎بندی برسد که پنجه‎بکس را از دست خود درآورد و با دست انسانی و به رسمیت شناختن حقوق سایر کشورها مذاکره کند ما مشکلی نداریم و مذاکره خواهیم کرد و حتما می‎توانیم منافع مشترک داشته باشیم، مشروط بر اینکه آمریکا از موضع بالا و تحکمی صحبت نکند.

1+2 اگر فرد نهایی خود را قبل از ثبت‎نام مشخص کند اولی‎تر است

نائب‎رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت ائتلاف 2+3 تصریح کرد: سیستم و صحنه رقابت اکنون مشخص است، اصولگرایان متنوع هستند و جریانات نیز مختلف است، ما تکلیف خودمان را در لیست پنج‎نفره روشن کردیم و قرارمان این است که قبل از ثبت‎نام، به یک نفر واحد برسیم.

باهنر با اشاره به ائتلاف 1+2 گفت: 1+2 قبلا گفته بودند که یک نفر را انتخاب می‎کنند، اکنون نیز به این نظر متفق هستند اما تفاوتی که وجود دارد در این است که آنها می‎خواهند فرد موردنظرشان را بعد از ثبت‎نام و نزدیک شدن به زمان انتخابات معرفی کنند، با توجه به تجربه‎ای که بنده دارم فکر می‎کنم کار را برای خودشان خیلی سخت خواهند کرد.

وی ادامه داد: عموما کسانی که ثبت‎نام کنند برای کناره‎گیری کمی سخت خواهد شد و با یکسری مخالفت‎ها از سوی اعضای ستادها و طرفداران خود مواجه می‎شوند لذا اگر 1+2 تجدید نظر کرده و فرد نهایی را قبل از ثبت‎نام مشخص کند اولی‎تر خواهد بود.

اصلاح‎طلبان با دزهای بالا و پایین در انتخابات شرکت می‎کنند

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در خصوص چاره‎اندیشی آقایان عسگر اولادی، آیت‎الله مهدوی‎کنی و آیت‎الله جنتی برای معرفی کاندیدای واحد اصولگرایان اظهار داشت: مراودات بین این عزیزان زیاد است البته توصیه‎ام این است حضرت آیت‎‎الله جنتی به عنوان دبیر شورای نگهبان در این مسائل خیلی ضرورت ندارد که وارد شوند اما جامعه مدرسین و جامعه روحانیت در تلاش هستند تا جریان اصولگرایی به نتیجه مطلوبی برسد.

باهنر در تحلیل خود نسبت به مقبولیت و آرایش جریان اصلاح‎طلب و ورود چهره‎هایی نظیر آقایان عارف، کواکبیان و حسن روحانی که در فتنه 88 رفتار ساختارشکنانه نداشتند، ابراز داشت: اصلاح‎طلبان می‎آیند یا با چهره پررنگ و غلظت بالای اصلاح‎طلبی و یا غلظت کمتر؛ البته معنا و مفهومش این نیست که اگر با غلظت بالا آمدند بقیه کنار بروند، چرا که مابقی نیز مدعی هستند و کار را دنبال می‎کنند.

وی اضافه کرد: بعد از ثبت‎نام، صحنه واقعی رقابت در انتخابات روشن می‎شود که چه کسانی می‎مانند و چه کسانی ثبت‎نام نمی‎کنند و چه کسانی هم صلاحیت از شورای نگهبان را نمی‎گیرند، کسانی که می‎خواهند کاندیدای ریاست جمهوری شوند نباید پرونده‎دار باشند اما اگر افرادی پرونده نداشته باشند نیز معنایش این نیست که صلاحیت‎های لازم را دارند چون تعریف و مقام ریاست‎جمهوری خیلی بالاست.

باهنر با بیان اینکه رئیس جمهور باید مدیر، مدبر، رجل سیاسی و مذهبی باشد، افزود: ممکن است بسیاری از افراد انسان‎های خوب، اصولگرا و حزب‎اللهی باشند اما شاید این شرایط در همه آنها جمع نشود بنابراین اگر کسی رد شد و یا صلاحیت نگرفت معنا و مفهومش این نیست که انسان خوبی نبوده لذا همه باید مسیر و فرآیند انتخابات را بپذیریم.

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصلاح طلبان حتما با چندچهره در انتخابات شرکت می‎کنند.
انتهای پیام/83001/خ40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها