امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37885
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «نصرت‌الله عارف‌حسینی» مدرس هنر تلاوت قرآن کریم از امروز شنبه‌ 2 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «نصرت‌الله عارف‌حسینی» مدرس هنر تلاوت قرآن کریم از امروز شنبه‌ 2 شهریور‌ماه 1392 هر هفته دومین جلسه تخصصی تلاوت قرآن کریم را با حضور قاریان ممتاز برگزار می‌کند، اولین جلسه وی که تاکنون چندین تغییر مکان داشته است بیش از 2 سال است که به صورت ثابت در مسجد امام‌صادق(ع) فلکه دوم صادقیه برگزار می‌شود. 

این مدرس هنر تلاوت قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس سه ویژگی برای جلسه جدید خود برشمرد و گفت: ویژگی اول این جلسات جنبه آموزشی آن است که در آن به موضوعاتی چون روانشناسی تلاوت، پرورش صدا، تلاوت‌ متناسب با مفاهیم، تلاوت‌های تفهیمی - تلهیمی و موضوع تأکیدات لحن بیانی و مقامی و نبر‌ها (تکیه‌ها) پرداخته می‌شود.

وی که از مدرسان سطوح عالی تلاوت قرآن کریم در کلاس‌های آموزشی شورای عالی قرآن نیز است در خصوص دیگر ویژگی این جلسات گفت: ویژگی دوم این جلسات این است که به صورت کرسی تلاوت و با حضور قاریان ممتاز و بین‌المللی برگزار می‌شود، قاریان بدون استرس غلط‌گیری توسط استاد تلاوت می‌کنند، و بعد از تلاوت اشکالات آنان را باز‌گو می‌کنیم.

عارف‌حسینی آموزش اجمالی تفسیر قرآن را از دیگر ویژگی‌های این جلسات برشمرد و گفت: در جلسات به صورت اجمالی تفسیر قرآن هم به قرآن آموزان آموزش داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این جلسات شنبه هر هفته از ساعت 18 لغایت 22:30 به نشانی انتهای بزرگراه یادگار امام‌(ره)، خیابان 30 متری جی، انتهای 13 ‌متری حاجیان، بعد از سه‌راه شهید عسکری پلاک 532 طبقه اول برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها