امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37904
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهرام عین اللهی در نشستی که به تفکیک با حضور دبیران بیست و هفتمین دوره آزمون دانشنامه دستیار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهرام عین اللهی در نشستی که به تفکیک با حضور دبیران بیست و هفتمین دوره آزمون دانشنامه دستیار فوق تخصصی و شصتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد افزود: تعداد کل داوطلبان ثبت نامی آزمون دانشنامه فوق تخصصی 262 نفر در مرحله کتبی است که از این تعداد، 236 داوطلب برای اولین بار، 20 داوطلب برای دومین بار، ۶ داوطلب برای بار سوم یا بیشتر ثبت نام کرده‌اند و 389 داوطلب فقط در مرحله شفاهی آزمون ثبت نام کرده‌اند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت در ادامه سخنان خود گفت: در آزمون تخصصی دوره 60 نیز تعداد 3016نفر در مرحله کتبی و شفاهی ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 2627نفر داوطلب مرحله کتبی هستند.

عین اللهی در ادامه سخنان خود با اشاره به تغییرات آزمون بورد امسال اظهار داشت: امسال سؤالات هر دو آزمون همزمان برگزار می‌شود و اعضای هیئت‌های ممتحنه به انتخاب خود فقط در یک بورد حضور خواهند داشت.

وی با بیان نکات مهمی در خصوص دستورالعمل طراحی سوالات آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی سالجاری گفت: با تغییرات صورت گرفته و بنا به پیشنهاد اعضای هیئتهای ممتحنه امسال طراحی سوالات از همان ساعات اولیه صبح روز اول آغاز می شود و مراسم افتتاحیه صبح  برگزار نمی شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در روزهای طراحی سوالات و برگزاری آزمون برای انتخاب دبیران سال آتی انتخابات برگزار می‌شود و اعضای هیئت های ممتحنه می‌توانند دبیران خود را برای سال آتی انتخاب کنند.

وی با اشاره به اینکه مسائل اجرایی و برگزاری آزمون بر عهده دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی است از زحمات ریاست و مجموعه این دانشگاه در برگزاری آزمون تقدیر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار