امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37912
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، اداره کل صدای استان‌ها به منظور تقویت برنامه‌های تامینی شبکه‌های استانی صدا، برنامه صدای ایران با موضوع ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، اداره کل صدای استان‌ها به منظور تقویت برنامه‌های تامینی شبکه‌های استانی صدا، برنامه صدای ایران با موضوع گردشگری را در شهریور ماه به اجرا می‌گذارد.
مدیر کل صدای استان‌ها با اعلام این خبر اجرای این طرح را زمینه مناسب برای افزایش همگرایی ملی از طریق تولید برنامه‌های جذاب و شنیدنی عنوان کرد و افزود: در اجرای طرح گردشگری در صدای ایران، شبکه‌های استانی صدا موظف هستند برنامه‌هایی را با هدف معرفی جذابیت های ملی تولید کنند.
ابوالفضل معصومی‌فر با تاکید بر اینکه مراکز در تولید این برنامه‌ها رعایت موضوعات فرا منطقه‌ای را می‌کنند؛ اظهارداشت: برنامه‌ها به نحوی تولید می‌شود که حس تعلق را برای همه شوندگان در سراسر ایران فراهم می‌آورد.
وی اجرای این طرح را از ابتدای شهریور ماه و بر اساس جدول زمانی تنظیم شده برای پخش عنوان کرد و افزود: بر اساس این جدول با پخش این  برنامه از هر شبکه رادیویی استانی، دیگر مراکز موظف به دریافت و پخش همزمان آن از شبکه استانی خود هستند.
معصومی‌فر مهمترین محورهای موضوعی برنامه‌های تولید را آداب و رسوم، بازی‌ها و ضرب المثل‌های بومی، مختصات جغرافیایی، معرفی روستاهای نمونه گردشگری و میراث فرهنگی بیان کرد و افزود: برای هر برنامه سه مرکز به عنوان همکار معرفی شده‌اند که گزارش‌هایی را تهیه و به برنامه ارسال می‌کنند.
مدیر کل صدای استان‌ها آغاز این طرح را از روز دوم شهریورماه همزمان با آغاز هفته دولت با اجرای مرکز مازندران و همیاری صدای مراکز خوزستان، اصفهان و سمنان بیان کرد و افزود: آخرین برنامه تابستانی صدای ایران روز 28 شهریور ماه با اجرای مرکز اصفهان و همکاری مراکز کردستان، اردبیل و ایلام خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها