امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37913
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته اول شهریورماه چهارمین دوره انتخابات شورای مرکزی جمعیت ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته اول شهریورماه چهارمین دوره انتخابات شورای مرکزی جمعیت قرآنی استان تهران با حضور اکثریت اعضای جمعیت قرآنی تالار بصیرت مجتمع فرهنگی، دانشجویی 13 آبان برگزار شد.

اعضای شورای مرکزی جمعیت قرآنی استان تهران معرفی شدند

هیئت رئیسه انتخابات شب گذشته را اساتیدی همچون «حبیب‌الله مهکام»، «قریب»، «یاریگل»، «قربانی»، «ابوالفضلی» و خانم «طاهری» تشکیل دادند که در حضور این افراد آرا بررسی و شمرده شد که به ترتیب بیشترین آرا، آقایان «محمدرضا پورمعین»، «سیدسعید مرتضوی»، «مهدی بحرالعلوم»، «بهمن جاوید»، خانم‌ها «الهام منگلی»، «سمیه حاجعلی» و آقایان «یوسف افراش»، «محمدرضا مصیب‌زاده»، «محمدحسین اکبری»، «محمدرضا خرمیان» و خانم «حوریه عقبایی» به عنوان 11 عضو شورای مرکزی جمعیت قرآنی استان تهران معرفی شدند.

همچنین آقایان «محمد بادپا» و «علی‌اصغر میرزایی» به عنوان بازرسان اصلی و علی‌البدل برای مدت دو سال در شورای مرکزی جمعیت قرآنی استان تهران جای گرفتند.

شورای مرکزی جمعیت قرآنی استان تهران در اولین جلسه که اواخر شهریور برگزار می‌شود، از بین این افراد، یک نفر را به عنوان رئیس، یک نفر به عنوان نائب رئیس و یک نفر را به عنوان دبیر جمعیت قرآنی استان تهران انتخاب خواهد کرد.

رشد 117 درصدی عضوگیری در جمعیت قرآنی استان تهران

پورمعین رئیس فعلی این جمعیت در گزارشی که به مجمع عمومی ارائه می‌کرد ضمن مثبت خواندن فعالیت‌های دور سوم این جمعیت از رشد 117 درصدی عضوگیری در این جمعیت خبر داد و گفت: به زودی شعب مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب پس از تصویب در شورای مرکزی راه‌اندازی خواهد شد.

 از اعضای جدید جمعیت قرآنی استان تهران تجلیل شد

شایان ذکراست، این جمعیت شب گذشته از چهار عضو خود که به تازگی در جمع خادمان قرآن برگزیده شده بودند نیز تجلیل کرد. آقایان استاد «علی‌اکبر حنیفی»، «محمد بنیادی»، «ولی الله یاراحمدی»، «مجید یراق‌بافان» چهار برگزیده فعال قرآنی که عضو جمعیت قرآنی استان تهران نیز بودند، از سوی رئیس و اعضای شورای مرکزی این جمعیت قرآنی طرح تقدیر دریافت کردند.

پورمعین، جمعیت قرآنی استان تهران را به عنوان بزرگ‌ترین نهاد قرآنی عنوان کرد و از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست توجه بیشتری به این جمعیت فرهیخته و منسجم داشته باشد.

تصویب بودجه 600 میلیاردی برای فعالیت‌های جمعیت قرآنی استان تهران

در این جلسه «لاله افتخاری» رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی که به تازگی به عضویت جمعیت قرآنی استان تهران درآمده است نیز ضمن تشکر از فعالیت‌های جمعیت قرآنی اظهار داشت: با پشتیبانی نخبگان، فعالان و حمایت مجلس و دولت بودجه قابل‌توجهی نزدیک به 600 میلیارد تومان برای فعالیت‌های قرآنی در سال جاری در نظر گرفته شده است که امیدواریم در دولت تدبیر و امید تحقق یابد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار