امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37917
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 112
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، ارتش سوریه از روز چهارشنبه عملیات گسترده‌ای با عنوان «سپر ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، ارتش سوریه از روز چهارشنبه عملیات گسترده‌ای با عنوان «سپر پایتخت» برای مقابله با افراد مسلح در ریف دمشق و در منطقه الغوطه الشرقیه آغاز کرده است.

عملیات نیروهای زمینی ارتش بین دو منطقه جوبر و زملکا متمرکز است و ارتش تلاش دارد تا ارتباط تروریست‌هایی که در الغوطه الشرقیه تجمع کرده‌اند را با خارج از این منطقه قطع کند.

ارتش می‌کوشد با ایجاد یک حلقه امنیتی و همچنین تعقیب تروریست‌ها در داخل ریف دمشق زمینه را برای پاکسازی کامل این مناطق فراهم کند.

همچنین ارتش طی این عملیات تلاش می‌کند تا تروریست‌ها را از ورودی‌های پایتخت دور کند و مانع از هرگونه ورود افراد مسلح به شهر دمشق شود.

ارتش سوریه در نظر دارد تا پس از اجرای عملیات‌ مقدماتی با تعداد زیادی از نیروهای پیاده خود وارد مناطقی شود که تروریست‌ها در آنجا حضور دارند.
 

ارتش تاکنون بارها در ریف دمشق اقدام به عملیات‌هایی علیه تروریست‌ها کرده که طی این عملیات‌ها در وهله اول تروریست‌ها را از دمشق دور کرده است ولی در عملیات جدید خود که گسترده‌تر از عملیات‌های قبلی است، قصد دارد تا عملیات‌های پیشین را تکمیل و اطراف دمشق را پاکسازی کند.

این در شرایطی است که از روز چهارشنبه هفته گذشته که عملیات ارتش کلید خورد، تروریست‌ها با بکارگیری سلاح شیمیایی علیه مردم جنگ روانی گسترده‌ای را علیه دولت دمشق به راه انداخته‌اند.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها