امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37938
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز شنبه موفق شدند، یک مرکز تجمع افراد مسلح در منطقه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز شنبه موفق شدند، یک مرکز تجمع افراد مسلح در منطقه «المریعیه» در شهر «دیر الزور» در شرق سوریه را هدف قرار داده و منهدم کردند.

در جریان این عملیات ارتش سوریه شماری از عناصر مسلح کشته شدند که در میان آنها تروریست‌های معروفی همچون «ابو عبدالله التونسی» و «جعفر التونسی» دارای تابعیت تونسی و «بشار عبدالوهاب الحمد» دارای تابعیت سعودی شناسایی شدند.

همچنین دیگر یگان‌های ارتش سوریه مستقر در منطقه «الحویقه» نیز با گروه‌های مسلح مستقر در این منطقه درگیری شدند که در جریان آن بیش از 30 فرد مسلح کشته و زخمی شدند.

همچنین نیروهای ارتش سوریه در منطقه «کنامات» دیر الزور یک انبار تسلیحات نظامی گروه‌های مسلح را هدف قرار داده و منهدم کردند که در جریان آن ده‌ها فرد مسلح کشته شدند.

در میان کشته‌های این عملیات چند تروریست دارای تابعیت سعودی شناسایی شده است.

اما از استان «حسکه» در شمال شرقی سوریه گزارش شده است که عناصر مسلح اقدام به ترور «شیخ احمد ابراهیم»، امام جماعت مسجد «خالد ین الولید» در منطقه «قدور بک» از توابع منطقه «قامشلی» را ترور کردند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها