امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3794
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «توانا»، سید مسعود امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت در مراسم ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «توانا»، سید مسعود امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت در مراسم امضای تفاهم‌نامه بیمه مرکزی با وزارت بهداشت اظهار داشت: در سال گذشته بهترین همکاری و عملکرد را از سوی شرکت‌های بیمه شاهد بودیم و توانستیم رقمی حدود 550 میلیارد تومان از شرکت‌های بیمه دریافت و به بیمارستان‌ها پرداخت کنیم.

وی افزود: همچنین تعداد آمبولانس‌های کشور از 700 دستگاه به حدود 10 هزار دستگاه و تعداد پایگاه‌های اورژانس کشور از 700 به 2000 پایگاه رسیده است.

امامی رضوی تصریح کرد: در بحث مأموریت‌های بیمارستانی در سال گذشته 2 میلیون و 300 هزار مأموریت در اورژانس کشور انجام شده که نسبت به سال 90 رشد داشته و به طور متوسط به ازای هر روز 21 مأموریت انجام شده است.

معاون درمان وزارت بهداشت اضافه کرد: بازسازی ناوگان آمبولانس کشور یکی از برنامه‌های جدی امسال و سال آینده ما خواهد بود و در این راستا اعتبارات ارزی برای خرید 500 آمبولانس در نظر گرفته شده است.

وی گفت: برای کاهش آمار فوت و جرح ناشی از تصادف، نیاز به اقدامات زیادی است که یکی از آنها می‌تواند اضافه کردن حق بیمه خودروهای فرسوده و کم کردن حق بیمه خودروهای کم‌خطر باشد.

وی اضافه کرد: باید خودروهای فرسوده، حق بیمه بیشتری پرداخت کنند تا با این شیوه از حضور آنها در جاده‌ها جلوگیری شود و حوادث جاده‌ای کاهش پیدا کند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها