امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37953
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 65
به‌گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر که عصر امروز در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با حضور ...

به‌گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر که عصر امروز در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با حضور محمدجواد لاریجانی سخن می‌گفت، اظهار داشت: افکار عمومی ضمن احترام و قدردانی از دولت‌های قبلی احساس کرد کشور در ۱۶ سال گذشته دچار افراط غیر ضرور شده و لذا به اعتدال پناه برد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه روحانی با شعار اعتدال موفق به پیروزی در انتخابات شد، تصریح کرد: کابینه وی، کابینه خوب و توانمندی است؛ البته درباره تعداد آرای نمایندگان مجلس به وزرا نیز باید گفت دو رکورد ثبت شد که اولی میزان حضور نمایندگان و دومی رأی بالا به وزیر اقتصاد بود.

باهنر در عین حال به 3 وزیری که موفق به جلب رای اعتماد در مجلس نشده‌اند، اشاره و اضافه کرد: آقای روحانی در فرصتی که دارد باید افراد جدیدی را به مجلس معرفی کند؛ البته به‌صورتی که مجلس بتواند به آنها رای دهد؛ چرا که حساسیت مجلس در مسأله رای اعتماد روشن شد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در بخش دیگری از سخنان خود به تشکیل حزب فراگیر اشاره کرد و گفت: نباید در کشور تک حزبی باشد.

وی با بیان اینکه برخی فکر می‌کردند با تشکیل حزب می‌خواهیم خودمان رئیس شویم، گفت: آنها هم این کار را شروع کردند و فکر کنم 20 حزب فراگیر هم می‌خواهیم در کشور داشته باشیم.

باهنر در پایان خاطر نشان کرد: نظر ما این است که اگر کاری در خصوص تشکیل حزب فراگیر در کشور آغاز شود، می توانیم تجربیات خود را مطرح کنیم و حاضر به همکاری هم هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها