امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3796
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 207
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سید ولی‌الله عظمتی امروز در جلسه تمهید مقدمات سفر هیئت دولت به گیلان اظهار کرد: اصناف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سید ولی‌الله عظمتی امروز در جلسه تمهید مقدمات سفر هیئت دولت به گیلان اظهار کرد: اصناف رشت و گروه‌های مختلف برای مراسم استقبال از رئیس جمهور اعلام آمادگی کردند.

وی مراسم استقبال از احمدی‌نژاد و هیئت دولت را صبح روز چهارشنبه در فرودگاه سردار جنگل رشت اعلام کرد و افزود: رئیس جمهور در ورزشگاه شهید عضدی رشت برای مردم گیلان سخنرانی می‌کند.

عظمتی در ادامه از افتتاح 15 هزار مسکن مهر با حضور رئیس جمهور در گیلان خبر داد و تصریح کرد: مسکن مهر رشت با حضور احمدی‌نژاد افتتاح می‌شود.

این مسئول با اشاره به افتتاح دو پروژه بزرگ صنعتی با حضور رئیس جمهور در شهر صنعتی رشت، بیان کرد: خط تولید شمش فولادی در ذوب‌آهن فولاد خزر از جمله پروژه‌های افتتاحی با حضور احمدی‌نژاد در رشت است.

فرماندار رشت ظرفیت سالانه پروژه مذکور را 500 هزار تن شمش فولادی عنوان کرد و گفت: ذوب‌آهن فولاد خزر با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد تومان و اشتغالزایی 500 نفر در زمینی به مساحت 197 هزار متر مربع و زیربنای 40 هزار متر مربع به بهره‌برداری می‌رسد.

وی طرح توسعه کاشی خزر را از دیگر پروژه‌های افتتاحی با حضور رئیس جمهور در رشت خواند و یادآور شد: سالانه چهار میلیون متر مربع به تولید کاشی استان اضافه می‌شود.

عظمتی سرمایه‌گذاری طرح توسعه کاشی خزر را 31 میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: پروژه مذکور 250 نفر اشتغالزایی دارد.

فرماندار رشت با بیان اینکه طرح توسعه کاشی خزر در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع و زیربنای 35 هزار متر مربع در شهر صنعتی این شهر به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: ظرفیت تولید کاشی گیلان با راه‌اندازی پروژه مذکور از سالانه 4 میلیون متر مربع کنونی به هشت میلیون متر مربع افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/84001/غ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار