امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3797
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  کدال گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (سهامی عام) در نامه‌ علیرضا معبودی معاون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  کدال گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (سهامی عام) در نامه‌ علیرضا معبودی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری این شرکت به بیک‌زاده رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی نوشت: پیرو ارسال صورت‌های مالی 6 ماهه این شرکت بدین‌وسیله پاسخ سوالات مطرح شده درباره هزینه‌های مالی و تغییرات سود این شرکت به شرح ذیل اعلام می‌شود:

- عمده سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌های شرکت مربوط به سود تقسیم شده در مجمع عملکرد سالیانه شرکت پتروشیمی کازرون به مبلغ 41 میلیارد و 297 میلیون ریال می‌باشد.

- افزایش هزینه‌های شرکت عمدتاً مربوط به پرداخت حق تمبر افزایش سرمایه شرکت به مبلغ 19میلیارد و 800 میلیون ریال و هزینه‌های حق‌الزحمه به مبلغ 3میلیارد و 83 میلیون ریال می‌باشد. در ضمن صورت ریز تسهیلات به همراه هزینه مالی آن به شرح جدول ذیل می‌باشد:

-مبلغ تسهیلات 500میلیارد ریال از بانک عامل ایران زمین با نرخ سود 36درصد و هزینه مالی و جرایم به مبلغ 89 میلیارد و 55 میلیون ریال است.

-مبلغ تسهیلات 250 میلیارد ریال از موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین با نرخ سود 30درصد و هزینه مالی و جرایم به مبلغ 41 میلیارد و 450 میلیون ریال است.

مجموع هزینه مالی و جرائم 130 میلیارد و 505 میلیون ریال اعلام شده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها