امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37987
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۱
تعداد بازدید: 56
محمد باقری نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

محمد باقری نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 24 خرداد، به خلق حماسه سیاسی در آن روز اشاره کرد.
وی به جلسات رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی دولت اشاره کرد و یادآور شد: نمایندگان در آن جلسات به تیم اقتصادی دولت رای بالایی دادند که این حسن نیت مجلس را در مباحث اقتصادی نشان داد.
عضو کمیسیون اقتصادی خانه ملت همچنین گفت: اکنون وظیفه دولت است که با توجه به اوضاع پیچیده کشور اقدامات لازم را برای رفع موانع اجرایی کند.
باقری، رفع مشکلات فعلی اقتصاد کشور را نیازمند اقدامات شبانه‌روزی دانست و ادامه داد: دولت با توجه به مشکلات عدیده و فشار پدیده آمده از سوی تحریم‌ها باید با اقدامات کارشناسی و آسیب‌شناسی وضعیت موجود راهکارهایی برای رفع مشکلات طراحی کند.
وی اضافه کرد: دولت باید در مسیری گام بردارد که چرخ‌های تولید به چرخش درآید؛ البته امروز در مباحث اقتصادی نیازمند نظارت قوی هستیم تا مباحث اقتصادی به درستی پیش رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها