امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37988
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، در روزهای ابتدایی مهر ماه سال ۹۱ مأموران مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند. در ابتدا ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، در روزهای ابتدایی مهر ماه سال ۹۱ مأموران مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.
در ابتدا عنوان شد جوانی ۲۰ ساله به کمک یک چاقو قصابی به جان شهروندان افتاده و بیش از ۱۰ نفر از شهروندان را مجروح کرده است.
اما پس از تکمیل اطلاعات موجود درباره این حادثه مشخص شد این جوان به گفته اهالی و ناظران صحنه حادثه نه تنها ۱۱ نفر را مجروح کرده بلکه یک نفر را هم به قتل رسانده است.
تحقیقات بیشتر در خصوص این پرونده ادامه داشت تا اینکه مشخص شد این حادثه در مدت زمان بسیار کوتاهی و در مسیری به طول کمتر از ۵۰۰ متر رخ داده است.
پس از وقوع حادثه مأموران پلیس تهران با همکاری مستقیم با بازپرس پرونده اقدام به انجام کارهای پلیسی برای دستگیری متهم فراری کردند.
سرانجام در کمتر از ۲۴ ساعت متهم که به شهر قم گریخته بود به گفته خودش پس از زیارت در شهر قم خود را به مأموران پلیس این شهر معرفی کرد.
محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضابی فارس درباره آخرین روند رسیدگی به این پرونده اظهار داشت: پرونده عامل جنایت در خیابان مدنی به دادگاه کیفری ارجاع داده شده است.
وی افزود: احتمالاً در این هفته پرونده جهت تعیین وقت به شعبه هم عرض می‌رود و پس از آن رسیدگی مجدد آغاز خواهد شد.
این در حالی است که قاضی صلواتی رئیس شعبه 15 دادگاه انقلاب تهران پس از محاکمه حسین در آذر ماه سال گذشته به اتهام محاربه برای این فرد حکم اعدام صادر کرد که این حکم از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.
از آنجایی که این پرونده علاوه بر شکایت مدعی العموم یک شاکی خصوصی هم دارد، پرونده جهت رسیدگی به شکایت شاکی خصوصی به دادگاه کیفری ارجاع شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها