امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38024
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ابومحمد الجولانی» رهبر گروه تروریستی «جبهه‌النصره» دولت سوریه را به حمله شیمیایی به شهرهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ابومحمد الجولانی» رهبر گروه تروریستی «جبهه‌النصره» دولت سوریه را به حمله شیمیایی به شهرهای علوی‌نشین این کشور، تهدید کرد.

الجولانی در پیام صوتی دو دقیقه‌ای که امروز منتشر کرد، ضمن متهم کردن دولت سوریه به حمله شیمیایی به «غوطه» شرقی، اعلام کرده است «جبهه النصره» مجاز است این حمله را با تسلیحاتی مشابه پاسخ دهد.

چهارشنبه هفته گذشته مخالفان دولت سوریه با انتشار تصاویری از حمله شمیایی به منطقه «غوطه» در حومه دمشق، دولت را به انجام این حمله متهم کردند. این در حالی است که مقامات مختلف سوری این ادعا را قویا رد کرده و آن را فضاسازی مخالفان همزمان با ورود بازرسان سازمان ملل به سوریه خوانده‌اند. اسنادی هم که روسیه در اختیار دارد، نشان می‌دهد این حمله از مناطقی انجام شده که تحت کنترل مخالفان است.

رهبر تروریست‌های سوری در پیام صوتی خود تهدید کرده است که «با هزار موشک به شهرهای علوی‌نشین» حمله می‌کند. جبهه‌النصره یکی از گروه‌های وابسته به القاعده بوده و نام آن از چند ماه قبل در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار گرفته است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار