امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38028
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 46
سرلشگر «رائد شاکر جودت» مدیر پلیس استان واسط عراق در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد با اشاره به اجرای ...

سرلشگر «رائد شاکر جودت» مدیر پلیس استان واسط عراق در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد با اشاره به اجرای عملیات گسترده امنیتی علیه تروریست‌ها و حمله به محل استقرار آنان در این استان، اظهار داشت: این عملیات با هماهنگی مسئولان امنیتی استان‌های همسایه صورت گرفته و تاکنون نتایج بسیار خوبی در سطح امنیتی داشته است.

وی تصریح کرد: محور این عملیات مبتنی بر اطلاعات امنیتی برای مبارزه با تروریست‌ها و توطئه‌های خارجی علیه عراق است و در این راستا تلاش می‌شود با استفاده از نیروهای انسانی و امکانات مادی که پلیس در اختیار دارد، این نیروها به شکل درست و حساب شده در تمام نقاط این استان متمرکز شوند.

مدیر پلیس واسط افزود: عملیات امنیتی واسط با هماهنگی و همکاری تعدادی از نیروهای ارتش عراق صورت گرفته و تاکنون دستگیری یکی از خطرناک‌ترین شبکه‌های تروریستی در عراق را به دنبال داشته است تا جایی که اعضای این شبکه به دست داشتن در انفجارهای متعدد در استان‌های جنوبی عراق اعتراف کرده‌اند.

وی اظهار داشت: نیروهای پلیس عراق در این اواخر با همکاری مدیریت اطلاعات وزارت کشور در «کربلا» و «بابل» توانستند عوامل انفجار در استان‌های «میسان»، «الدیوانیه» و «المثنی» را دستگیر کنند.

شاکر جودت در توضیح این مطلب افزود: مدیریت پلیس استان واسط در نظر دارد، درباره چگونگی شناسایی مواد منفجره برای نیروهای خود دوره‌های آموزشی برگزار کند.

وی به اهالی استان واسط قول داد که امنیت کامل در این استان برقرار خواهد شد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها