امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3804
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده که به استان خوزستان سفر کرده است، پیش از ظهر امروز در جمع تعدادی از زائران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده که به استان خوزستان سفر کرده است، پیش از ظهر امروز در جمع تعدادی از زائران مناطق جنگی جنوب در منطقه عملیاتی شلمچه اظهار داشت: امروز مقتضی است که مسئولان و دولتمردان به دور از هرگونه اشراف‌گری و بر اساس محور عدالت و بر اساس گفته‌های رهبری معظم انقلاب، به طور جدی به مبارزه با تبعیض، فساد اداری و رانت‌خواری بپردازند.

وی با تأکید بر ضرورت ساده‌زیستی مسئولان یادآور شد: روحیه جهادی و ساده‌زیستی مسئولان می‌تواند به مبارزه آنها با رانت‌خواری و مافیای قدرت و ثروت کمک کند.

احمدزاده کرمانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به ایثارگری‌های شهیدان انقلاب اسلامی و جانبازان و آزادگان اضافه کرد: خون‌های بی‌شماری به پای این  انقلاب ریخته شده است، بنابراین همه وظیفه داریم تا از این انقلاب که حاصل خون شهداست، محافظت کنیم.

وی با اشاره به روحیه شهادت و ایثارگری در جوانان بیان داشت: همان‌گونه که جوانان انقلابی در طول انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با برخورداری از روحیه جهادی و بر اساس فرمایشات و دستورات ولی امر زمان خود حضرت امام خمینی (ره) به دفاع از انقلاب و ایران اسلامی پرداختند، امروز نیز جوانان نسل سوم انقلاب با برخورداری از همان روحیه جهادی و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری به دفاع از انقلاب اسلامی خواهند پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: حرکت در مسیر عدالت، ساده‌زیستی، برخورداری از روحیه جهادی، تبعیت محض از ولایت فقیه، توجه به محرومان و مستضعفین و نیز بهره‌گیری از ظرفیت‌های نیروهای متدین، ضامن موفقیت اقدامات مسئولان است.

وی با نام بردن از شهدای شاخص و جوان هشت سال دفاع مقدس گفت: افرادی مانند شهید جهان‌آرا، شهید محمود کاوه، شهید حسن باقری، شهید زین‌الدین، شهیدان باکری، شهید حمید قبادی‌نیا و ...، حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و امروز نسل جوان با بهره‌گیری از میراث به جا مانده از این شهیدان به دفاع از انقلاب اسلامی خواهند پرداخت.

* عشایر مرزداران غیور و گمنام ایران اسلامی هستند

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین در جمع تعدادی از عشایر و مرزداران استان خوزستان در جزیره مینو با بیان اینکه عشایر کشور مرزداران غیور و گمنام مملکت هستند، گفت: امروز توجه به اقشار کم‌برخوردار از جمله روستاییان و عشایر، تکلیفی است که بر گردن مدیران اجرایی و مسئولان کشور است.

وی با اشاره به تأکیدات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص جامعه عشایری و روستایی کشور افزود: توجه به جامعه عشایری و روستایی باید یکی از مهمترین وظایف دولت‌ها باشد.

احمدزاده کرمانی با اشاره به ایثارگری‌ها و پایمردی‌های عشایر غیور در طول هشت سال دفاع مقدس از آنها به عنوان مرزداران گمنام یاد کرد و افزود: دولتمردان باید در جهت پاسداشت ظرفیت مهمی به نام عشایر و جامعه عشایری تلاش کنند.

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رفع مشکلات معیشتی جامعه عشایری و نیز تلاش برای بهبود وضعیت بهداشت و درمان این قشر را یکی از مهمترین اولویت‌های دولت یازدهم خواند که باید به جدیت مورد توجه قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها