امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38052
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد علی نجفی ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در حکمی «سید محمد بهشتی» را به عنوان «مشاور در ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد علی نجفی ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در حکمی «سید محمد بهشتی» را به عنوان «مشاور در امور میراث فرهنگی» منصوب کرد.

وی در حکم دیگری «مهدی حجت» را نیز به عنوان «قائم مقام و معاون میراث فرهنگی کشور» منصوب کرد.

نجفی همچنین در حکمی دیگر «جلیل گلشن بافقی» را به عنوان «رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی» منصوب کرد.

به گزارش فارس، محمد بهشتی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و شهرسازی از دانشگاه شهید بهشتی و جزء رؤسای سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است.

مهدی حجت، نیز از رؤسای سابق سازمان میراث فرهنگی و منتخب مردم در چهارمین دوره شورای شهر تهران است.
جلیل گلشن بافقی هم رئیس موزه ملی ایران در سال 1360 بوده است و مدیرکلی دفتر حفاظت از اموال منقول فرهنگی-تاریخی در کارنامه کاری خود دارد.

پیش از این انتصابات، «آتوسا مؤمنی» معاون میراث فرهنگی کشور بوده است.

متن حکم مهدی حجت نیز به این ترتیب است:

" با تقدیم سلام و  سپاس از جنابعالی بابت پذیرش همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضرتعالی را به عنوان قائم مقام رییس سازمان و معاون میراث فرهنگی منصوب می کنم. امید است با بهره گیری از دانش و تخصص شما، سازمان به جایگاه والای علمی و فرهنگی خویش دست یابد و این همکاری منشا آثار و خدمات برجسته ای در زمینه های مختلف و متنوع وظائف و ماموریت های سازمان در سطح ملی و بین المللی باشد. توفیق روزافزونتان را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران از درگاه حضرت حق خواستارم."

در حکم نجفی خطاب به جلیل گلشن بافقی آمده است:

" با نظر به تعهد، تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی ، شما را به ریاست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری منصوب می کنم.امید است حضور جنابعالی موجب اعتلای فعالیت های پژوهشی و فرهنگی و ایجاد نشاط علمی در میان پژوهشگران و کارشناسان آن پژوهشگاه شود. توفیق روزافزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه حضرت حق خواستارم."

حکم رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خطاب به سید محمد بهشتی به این ترتیب است:

" با تقدیم سلام و سپاس از جنابعالی بابت پذیرش همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضرتعالی را به عنوان مشاور رییس سازمان در امور مربوط به میراث  فرهنگی منصوب می کنم.امید است با بهره گیری از دانش و تخصص شما، سازمان به جایگاه والای علمی و فرهنگی خویش دست یابد و این همکاری منشا آثار و خدمات برجسته ای در زمینه های مختلف و متنوع وظائف و ماموریت های سازمان در سطح ملی و بین المللی باشد. توفیق روزافزونتان را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران از درگاه حضرت حق خواستارم."
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها