امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38061
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 62
فرید براتی سده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: تمامی کسانی که به مراکز DIC مراجعه می‌کنند دارای کارت درمان هستند و بدون کارت ...

فرید براتی سده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: تمامی کسانی که به مراکز DIC مراجعه می‌کنند دارای کارت درمان هستند و بدون کارت نمی‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی کشور برای کاهش آسیب‌ها و همچنین درمان معتادان برنامه‌ها و  شیوه‌های جدیدی را در دستور کار خود قرار داده است که خوشبختانه کارهای وسیعی در این بخش‌ها صورت گرفته است.

براتی سده بیان داشت: متأسفانه نحوه اجرای ماده 16 ستاد مبارزه با مواد مخدر در بخش درمان به صورت صحیح اجرا نمی‌شود و مشکلاتی را برای معتادان در حال بهبود به وجود آورده است که امیدواریم تدابیر لازم در این بخش برای رفع مشکلات انجام شود.

مدیر کل پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی بیان داشت: در ماده 15 ستاد مبارزه با مواد مخدر درمان رایگان و ارزان معتادان در نظر گرفته شده است که سازمان بهزیستی به این موضوع توجه ویژه‌ای را دارد و در این راستا به توسعه کمپ‌های روی آورده است و کارهای لازم را در این بخش انجام داده است.

وی تأکید کرد: ما هیچ وقت مخالف ماده 16 نبوده‌ایم و اما باید حد و مرز و اجرای آن کاملاً مشخص شود.

براتی سده خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی برای تمام افرادی که به مراکز  DIC مراجعه می‌کنند کارت درمان صادر کرده است و این در حالی است که مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر بدون اطلاع از این موضوع موارد غیرمنطقی و غیرکارشناسی را مطرح نموده‌اند.

مدیر کل پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی تأکید کرد: متأسفانه ستاد مبارزه با مواد مخدر عملکرد خوبی در بحث درمان معتادان نداشته است و در این زمینه باید پاسخگو باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها