امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38070
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 67
یک مقام نظامی ارتش سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق افزود: نیروی زمینی ارتش سوریه کوی «جوبر» در دمشق ...

یک مقام نظامی ارتش سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق افزود: نیروی زمینی ارتش سوریه کوی «جوبر» در دمشق را از همه جهت‌ها محاصره کرده و خود را برای آغاز عملیات گسترده به منظور پاکسازی این منطقه از وجود عناصر تروریستی آماده کرد.

به گفته این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، نیروهای ارتش سوریه علاوه بر محاصره کلی کوی جوبر، برخی از مناطق مخصوص از جمله «برج المعلمین»، میدان «المناشر» و تونل «حرمله» در داخل این کوی را محاصره کردند.

این مقام نظامی ارتش سوریه با اشاره به حمله شیمیایی افراد مسلح به منطقه جوبر و ریف دمشق، گفت: یگان‌های مهندسی ارتش سوریه اقدام به اندازه گیری میزان آلودگی شیمیایی در هوای کوی «جوبر» کردند. این امر به منظور تعیین زمان مناسب برای ورود نیروهای پیاده نظام به این منطقه و آغاز عملیات ارتش برای پاکسازی این منطقه از وجود عناصر تروریستی است.

این منبع سوری، عملیات ارتش در جوبر و ریف دمشق را سرنوشت ساز خواند و تاکید کرد: انتظار می‌رود این عملیات طی چند روز آینده به پاکسازی چندین محور منتهی به جوبر منجر شود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها