امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38075
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ناصر جوده» با اعلام اینکه چهارمین دور مذاکرات سازش طی چند روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ناصر جوده» با اعلام اینکه چهارمین دور مذاکرات سازش طی چند روز آینده برگزار می‌شود، گفت که موضوعات دلگرم‌کننده و جدی بین دو طرف برای موفقیت مذاکرات وجود دارد.

جوده همچنین پس از دیدار با «صائب عریقات» مذاکره‌کننده ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین تصریح کرد: با طرف فلسطینی توافق کردیم که کانال‌های ارتباطی با اردن به منظور اطلاع یافتن از جزئیات مذاکرات همچنان برقرار باشد.

وی افزود که موضع اردن به رهبری ملک عبدالله دوم این است که اگرچه حوادث و تحولات زیادی در منطقه رخ دهد اما قضیه فلسطین، قضیه اصلی در منطقه است زیرا علت اصلی خشونت و عدم ثبات در منطقه عدم حل قضیه فلسطین است.

عریقات نیز اظهار داشت که ما بنا به دستورات «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان هرگز هیچ سندی از طرف اسرائیلی دریافت نمی‌کنیم مگر اینکه برادران ما در اردن در جریان آن باشند و هرگز هیچ موضعی را به طرف اسرائیلی اعلام نمی‌کنیم مگر اینکه مورد توافق اردن باشد.

مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین اخیرا با حضور «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در واشنگتن ازسر گرفته شد و پس از آن دو جلسه دیگر بین دو طرف فلسطینی و اسرائیلی بدون حضور نماینده آمریکا در قدس اشغالی برگزار شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها