امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38101
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین شب گذشته با حضور محمدجواد لاریجانی مشاور ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین شب گذشته با حضور محمدجواد لاریجانی مشاور بین‌الملل قوه قضائیه برگزار شد که با حاشیه‌های جالبی همراه بود.

*محمدرضا باهنر قبل از حضور لاریجانی شروع به سخنرانی کرد اما به دلیل دیرآمدن میهمان برنامه مجبور شد تا سخنرانی خود را ادامه دهد و وقتی لاریجانی آمد خطاب به وی گفت: امروز یک کشف بزرگ کردم و آن اینکه پامنبری از منبر رفتن سخت‌تر است.

*همچنین باهنر در حین سخنان خود پرسید آقای لاریجانی الان کجا هستند؟ که در جواب گفتند وی در راه است و می‌آید و باهنر جواب داد یعنی کجا هستند؟ از اصفهان تا همین خیابان در راه می‌شود؟

*محمد جواد لاریجانی نیز در ابتدای سخنرانی خود خطاب به باهنر گفت: آقای باهنر من همیشه تأخیر دارم اما این بار هم که واقعا می‌خواستم به موقع برسم، نشد!

*مشاور بین‌الملل قوه قضائیه در بین سخنان خود به خاطره‌ای از حضورش در مجلس پرداخت و گفت زمانی که در مجلس بودیم جناح راست سمت چپ مجلس می‌نشستند و جناح چپ سمت راست مجلس بودند و ما حرف‌هایی می‌زدیم نظم جلسه تکان می‌خورد که آقای ناطق از آن بالا می‌گفت آقای لاریجانی نظم جلسه را به هم نزنید.

*باهنر در سخنرانی خود گریزی هم به حضور احمدی‌نژاد در جامعه اسلامی مهندسین زد و گفت: احمدی‌نژاد 20 سال عضو جامعه مهندسین بود اما بعد دیدم که نمی‌توانیم مسئولیت کارهای وی را بپذیریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار