امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38102
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 95
مهرداد لاهوتی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

مهرداد لاهوتی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه صبح امروز اعضای این فراکسیون در مجلس اظهار داشت: یکی از مباحث مطرح شده در این جلسه، مربوط به اصلاح بودجه سال 92 کل کشور بود و بنا شد که اگر دولت جدید قصد اعمال اصلاح در بودجه را دارد این کار با مشورت مجلس انجام شود.

وی افزود: موضوع دیگری که در جلسه امروز در مورد آن بحث و بررسی صورت گرفت، مربوط به انتخاب هیئت رئیسه و شورای مرکزی فراکسیون در سال جدید است چرا که مدت زمان فعالیت این اعضا به اتمام رسیده و قرار شد که هفته آینده یک رای‌گیری در این رابطه در فراکسیون انجام شود.

لاهوتی همچنین گفت: در ادامه جلسه، با اشاره به نقش داشتن آمریکا و انگلیس در کودتای 28 مرداد تصمیم گرفته شد تا از وزارت خارجه بخواهیم گزارشی را در رابطه با دخالت کشورهای خارجی در امور ایران به مجلس بفرستد تا در صحن علنی مجلس در رابطه با این موضوع تصمیم‌گیری کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار