امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38112
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرگرد رضایی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرگرد رضایی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم اظهار داشت: اخیراً فردی در یکی از استان‌های کشور طی تماس با یک پزشک بیان داشته که از مسئولان دولتی است و در نظر دارد چند نفر را جهت معاینه پزشکی معرفی کند.

وی ادامه داد: نامبرده جهت پرداخت هزینه شماره حساب درخواست می‌کند و پزشک نیز با تحویل کارت عابر بانک به منشی خواهان مراجعه وی به دستگاه عابر بانک شده تا از مبلغ واریزی مطمئن شود.

این مقام مسئول به پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت: این مسئول قلابی در ادامه طی تماس با منشی، موفق به هک حساب بانکی و برداشت مبلغ قابل توجهی از حساب شده است.

رئیس پلیس فتا استان قم به با بیان اینکه نامبرده با تلاش پلیس فتا دستگیر شده، با توصیه‌هایی از شهروندان خواست، به هیچ وجه به تماس‌های افراد ناشناس اعتماد نکنند و در مواجهه با چنین مواردی، از طریق تماس با شماره تلفن 110 سریعاً پلیس در جریان قرار بدهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها