امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38116
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 103
حسین یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: لازم است که میان مدیران مسئول رسانه‌ها و مطبوعات کشور با مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای مختلف ...

حسین یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: لازم است که میان مدیران مسئول رسانه‌ها و مطبوعات کشور با مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در دولت یازدهم تعامل و همکاری لازم وجود داشته باشد.

مدیر مسئول روزنامه تفاهم با تأکید بر ضرورت افزایش آستانه تحمل مسئولان نسبت به نقد و بررسی، افزود: به دلیل کم بودن آستانه تحمل برخی از مسئولان نهادها و سازمان‌های مختلف شاهد این هستیم که برخی از مدیران مسئول روزنامه‌ها و رسانه‌‌های کشور پای ثابت دادگاه‌ها هستند.

وی در مورد شکایت شخصی برخی از مسئولان از خبرنگاران ابراز داشت: در این باره تاکنون موردی مشاهده نشده است اما چنانچه مسئولان نهاد‌ها و دستگا‌ه‌های مختلف اقدام به شکایت شخصی از خبرنگاران کنند، باید فاتحه اطلاع‌رسانی را خواند.

وی ادامه داد: البته انتظار می‌رود که به دنبال تدوین نظام جامع رسانه‌ای کشور بسیاری از معضلات پیش‌ روی رسانه‌ها مرتفع شود.

این فعال عرصه رسانه یادآور شد که هم‌اکنون تدوین قانون جامع رسانه‌ای کشور در هیئت دولت مطرح است و انتظار می‌رود در آینده نه چندان در کمیسیون فرهنگی خانه ملت مطرح و وارد صحن علنی شود.

مدیرمسئول روزنامه تفاهم بیان داشت: در دولت دهم شاهد بودیم که تنش در رسانه‌های کشور درباره شکایت دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در مقایسه با گذشته کاهش یافته بود.

یحیایی گفت: البته مدیران مسئول و فعالان عرصه رسانه باید توجه داشته باشند که آنچه که انعکاس می‌دهند مغرضانه نباشد بلکه نقدی منصفانه باشد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها