امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38117
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در جلسه شورای فرهنگی اجتماعی زنان کبری خزعلی با اشاره به اولین دستور جلسه در رابطه با بررسی حجاب و وضعیت امر به معروف و ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در جلسه شورای فرهنگی اجتماعی زنان کبری خزعلی با اشاره به اولین دستور جلسه در رابطه با بررسی حجاب و وضعیت امر به معروف و نهی از منکر و در محکومیت حملات هتاکانه به آمران به معروف و ناهیان از منکر در ماه مبارک رمضان، اظهار داشتند جامعه و مردم متدین از ما مطالبه راهکار و ارائه دستورالعمل در رابطه با چنین برخوردهایی را دارند و باید پاسخگوی تماس‌های مکرر مردم باشیم و لازم است اجرای امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر ضابطه­مندتر و نهادینه­تر شود.

 وی ادامه داد: در این رابطه منتظر مصوبات مجلس در این خصوص هستیم و چون سازمانها و نهادهایی همانند ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر تشکیلات دولتی ندارند علیرغم سازماندهی و آموزش افراد جهت اجرای این امر، هنوز معطل این مصوبات هستند و هنوز راه به جایی نبرده‌اند.

فاطمه رهبر رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: به زودی با توجه به اقدامات اخیر مرکز پژوهش‌های مجلس در رابطه با حجاب و عفاف (و امر به معروف و نهی از منکر) مصوبه‌ای در این خصوص در مجلس شورای اسلامی به تصویب خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها