امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38132
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 73
محمد کاظم اخوان، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: در گذشته نگارش کتابی کتابی را ...

محمد کاظم اخوان، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: در گذشته نگارش کتابی کتابی را با عنوان «نامه‌نگار» آغاز کرده بودم که اکنون بر روی این اثر کار می‌کنم.

وی با بیان اینکه نگارش کتاب «نامه‌نگار» یک پروژه نسبتاً سنگینی است و شاید در چند جلد منتشر شود، اضافه کرد: کتاب «نامه‌نگار» یا «تاریخ نامه‌نگاری» به نوعی تاریخ تخیلی و فرضی نامه‌نگاری است.

اخوان ادامه داد: مضمون کتاب «نامه‌نگار» به زندگی اولین کسی که نخستین نامه را نوشت و رسم نامه‌نگاری را در عالم بنیان گذاشت، مربوط می‌شود.

وی در پایان گفت: به احتمال زیاد کتاب «نامه‌نگار» یا «تاریخ نامه‌نگاری» را بعد از اتمام نگارش که هنوز از زمان آن مطلع نیستم، به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارائه خواهم داد.

بر اساس این گزارش، از محمدکاظم اخوان در گذشته کتابی با عنوان «دوست غارنشین من» منتشر شده بود که در آینده نزدیک هم دو رمان با عناوین «اتاق مخفی» و «فراموشان افسانه گمشده» منتشر و به مخاطبان نوجوان ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها