امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۲۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38135
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 153
علی شجاعی صائین مدیر عامل خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره حضور موسسه خانه کتاب در ...

علی شجاعی صائین مدیر عامل خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره حضور موسسه خانه کتاب در شصت و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت و اینکه چرا به صورت مستقل شرکت خواهید کرد، اظهار داشت: در بخش تجمیعی که ناشران ایرانی با مدیریت موسسه نمایشگاه‌ها و اتحادیه ناشران فعال هستند حضور خواهیم داشت و بر اساس فراخوان در سایت اتحادیه ثبت‌نام کرده‌ایم و اگر کتاب‌هایمان انتخاب شوند آثارمان در این غرفه به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی درباره ثبت‌نام مستقل هم توضیح داد: این ثبت نام برای سالن 4 نمایشگاه انجام شده، در این راستا غرفه هم اخذ شده و بخشی از هزینه‌های ثبت‌نام پرداخت شده است، در این غرفه بانک اطلاعات کتاب موسسه خانه کتاب عرضه خواهد شد و در کنار آن با موسساتی که کار مشاوره با ما در عرصه کتاب و بانک اطلاعاتی کتاب دارند صورت می‌گیرد، برخی موسسات شناسایی شده‌اند و امیدواریم بتوانیم با آنها مذاکراتی داشته باشیم و این تعامل به تبادل اطلاعات در این زمینه منجر شود.

مدیر عامل خانه کتاب ضمن اشاره به اینکه در قالب یک ناشر برای عرضه کتاب‌ها در غرفه تجمیعی شرکت خواهیم کرد از درج پیام وزیر فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران در ویژه‌نامه‌ای که ایران در نمایشگاه فرانکفورت توزیع خواهد کرد خبر داد.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده شده شما به همراه معاون فرهنگی ارشاد برای اخذ ویزای آمریکا عازم دبی شده بودید تا بتوانید در اجلاس سالانه شابک نیویورک شرکت کنید، گفت: اجازه بدهید اعضا تعیین تکلیف شوند پس از آن موارد را مطرح می‌کنم.

به گزارش فارس در روزهای گذشته خبری منتشر شد که علی اسماعیلی معاون فرهنگی و علی شجاعی صائین مدیرعامل خانه کتاب 30 مردادماه برای اخذ ویزای آمریکا عازم دبی شدند. ظاهرا هدف از این سفر شرکت در اجلاس سالانه شابک است که ماه آینده در نیویورک برگزار می‌شود.

اسماعیلی پس از شرکت دراین اجلاس بلافاصله برای شرکت دراجلاس "شابم" عازم واشنگتن خواهد شد. حضور در اجلاس سالانه شابک هرساله باحضور کارشناسان شابک و از جمله کارشناسان شابک خانه کتاب برگزار می‌شود.

تهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها