امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3814
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 167
مجید بوجارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بند "بدهی متفرقه" که در قبوض گاز برخی از ...

مجید بوجارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بند "بدهی متفرقه" که در قبوض گاز برخی از مشترکین آمده است، گفت:شرکت گاز استان تهران در تقسیم بندی که اخیرا انجام شد به شرکت گاز تهران بزرگ تقسیم و توابع مانند کرج نیز از پوشش شرکت گاز تهران بزرگ خارج شدند.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: در این تفکیک و جابه جایی که در سال گذشته انجام شد برای 400 تا 500 هزار مشترک به دلیل مسائل فنی آخرین قبض گاز که متعلق به اسفند ماه سال 91 است صادر نشد.

وی تصریح کرد: از این جهت هزینه گاز بهای این گروه از مشترکین در بندی به عنوان "بدهی متفرقه" آمده است که مربوط به دوره گذشته و زمانی است که قبوض گاز را دریافت نکرده اند.

بوجارزاده خاطرنشان کرد: با تسویه بدهی این گروه از مشترکین که در قبوض آنها این بند افزوده شده است در دوره های آتی دیگر این بند در قبوض نخواهد آمد و روال صدور قبوض در تهران بزرگ به حالت گذشته باز خواهد گشت و اگر بدهی در قبوض قبلی باشد در بند بدهی گذشته می آید.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها