امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38172
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 69
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی کارمندان از احزاب جبهه پیروان خط امام و رهبری در بیانیه‌ای که به ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی کارمندان از احزاب جبهه پیروان خط امام و رهبری در بیانیه‌ای که به مناسبت چهارم شهریور روز کارمند صادر کرده ضمن تبریک به کارمندان آورده است: روز کارمند روزی است که از کلیه کارمندان خدوم و ایثارگر یعنی کسانی که بخش اعظم اداره امور کشور را در دست دارند و در سطوح مختلف استخدامی، کارشناسی، مدیریتی و تخصصی در عرصه‌های گوناگون در تدبیر امور، علم و صنعت و فن آوری در کار و ابتکار و خلاقیت و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم در تلاش هستند باید تجلیل و تقدیر به عمل آید.

این بیانیه می‌افزاید: جامعه اسلامی کارمندان با اغتنام از فرصت از فرمایشات حکیمانه اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار آقای دکتر روحانی بر این اعتقاد است که اولویت کشور حل مسائل اقتصادی و مسائل علمی است و پس از ایجاد حماسه سیاسی اکنون نوبت حماسه اقتصادی است.

این بیانیه تاکید می‌کند: رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب و نقشه راه باید نصب العین همگان قرار گرفته و عملیاتی شود، تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مانند گذشته تهدیدهای گوناگون دشمنان را خنثی کرده و با صلابت و قدرت به چشم اندازها و اهداف کلان انقلاب اسلامی دست یابد.

جامعه اسلامی کارمندان در این بیانیه ضمن گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند همراه با جامعه عظیم کارمندان شریف و خدوم در نظام جمهوری اسلامی ایران کار را عبادت می‌داند و با پیروی از خط امام(ره) و رهبری مانند گذشته آماده خدمت و مجاهدت در راه اعتلای میهن اسلامی و حمایت و کمک به دولت یازدهم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها