امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38180
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 148
رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در مورد کاندیدا شدن نیکزاد برای تصدی شهرداری تهران اظهار داشت: با توجه به رزومه و سوابق کاری بنده ...

رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در مورد کاندیدا شدن نیکزاد برای تصدی شهرداری تهران اظهار داشت: با توجه به رزومه و سوابق کاری بنده ،آقای نیکزاد را فردی فعال و عملیاتی می‌دانم، وی در پروژه‌های عمرانی مثبت و پر بار عمل کرده‌اند.

وی افزود: با این حال هنوز برنامه‌های خودر ا به شورای شهر اعلام نکرده‌اند و باید آمده و برنامه‌ها و استراتژی های خود را با اعضای شورای شهر مطرح کنند.

منتخب مردم تهران در شورای چهارم گفت: از بین 20نفری که برای کاندیدا شدن ثبت نام کردند پس از استخراج شاخص‌ها 3نفری که بیشترین امتیاز را دارند برای جلسه نهایی در شورا انتخاب می‌شوند.

حافظی با اشاره به اسامی اصلاح طلبان شاخص در لیست انتخاب شورای شهر اظهار داشت:از میان اصولگرایان آقایان قالیباف، قاسمی، فتاح میرکاظمی  مطرح شدند و در کنار این افراد آقای نیکزاد هم دو سه روزی است که اعلام کاندیداتوری کردند با این حال وی باید در مورد برنامه‌های خود توضیحات بیشتری ارائه بدهند.

وی با بیان اینکه شرایط نیکزاد به عنوان یکی از کاندیدهای اصولگرا بررسی می‌شود، افزود: شرایط  نیکزاد را در نشستی که خواهیم داشت بررسی می‌کنیم و باید ببینیم در جلسه فردا نظرات سایر اعضای شورا در مورد وی چیست. برای انتخاب بهترین گزینه ما جلسات متعددی را خواهیم داشت با این حال جلسه 31نفره‌ای فردا با حضور منتخبین در شورای شهر برگزار می‌شود و در حاشیه این جلسه در مورد نیکزاد با سایر اعضا مشورتی انجام می شود.

حافظی با تاکید بر اینکه انتخاب شهردار آینده سیاسی نخواهد بود، اظهار داشت: بدون توجه به نگرش سیاسی، شهردار آینده انتخاب می‌شود و مدیر بودن یکی از اصلی ترین معیار های انتخاب خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها