امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38182
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در پی دریافت شکایت‌های متعدد علیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در پی دریافت شکایت‌های متعدد علیه افراد یک شرکت خصوصی مبنی بر اینکه این افراد از بیش از 300 نفر از متقاضیان خرید خودرو مبالغ سنگین اخذ و بدون تحویل خودرو متواری شده‌اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس استان اصفهان تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با تشکیل پرونده مقدماتی تحقیقات خود را در رابطه با چگونگی موضوع گزارش شده و مدارک شاکیان را مورد بررسی قرار دادند.

سردار آقاخانی افزود: با اقدامات پلیسی و بررسی‌های علمی، مأموران موفق شدند 3 نفر از اعضای این باند به اسامی «ح»، «م» و «م» را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه عنوان داشت: با شروع بازجویی‌های فنی و تخصصی از متهمان، نهایتا دستگیر شدگان در مواجهه با ادله و شواهد موجود لب به اعتراف گشوده و به کلاهبرداری‌های متعدد اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: با بررسی کارشناسی صورت گرفته مبلغ کلاهبرداری قریب به 55 میلیارد ریال از بیش از 300 نفر شاکی برآورد شده است.

آقاخانی در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل شدن تحقیقات متهمان بهمراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها