امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38192
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 83
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تلویزیون روسیا الیوم در گزارشی از درگیری‌های ارتش سوریه با افراد مسلح در منطقه ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تلویزیون روسیا الیوم در گزارشی از درگیری‌های ارتش سوریه با افراد مسلح در منطقه الجوبر در ریف دمشق خبر داد که ده‌ها نفر از نیروهای ارتش به دلیل بکارگیری سلاح شیمیایی توسط افراد مسلح در این منطقه دچار حالت خفگی شدند.

این شبکه افزود: ارتش بر مناطق مهمی در ریف دمشق تسلط یافته است ولی درگیری‌ها همچنان ادامه دارد و تبادل آتش شدیدی بین دو طرف در جریان است.

این گزارش حاکی از آن است که افراد مسلح با خمپاره و موشک‌‌های دارای چاشنی‌های شیمیایی، مواضع نیروهای ارتش سوریه را هدف قرار دادند.

ارتش سوریه از روز چهارشنبه عملیات گسترده‌ای برای مقابله با افراد مسلح در ریف دمشق و در منطقه الغوطه الشرقیه آغاز کرده است.
 
 
عملیات نیروهای زمینی ارتش بین دو منطقه جوبر و زملکا متمرکز است و ارتش تلاش دارد تا ارتباط تروریست‌هایی که در الغوطه الشرقیه تجمع کرده‌اند را با خارج از این منطقه قطع کند.

ارتش تاکنون بارها در ریف دمشق اقدام به عملیات‌هایی علیه تروریست‌ها کرده که طی این عملیات‌ها در وهله اول تروریست‌ها را از دمشق دور کرده است ولی در عملیات جدید خود که گسترده‌تر از عملیات‌های قبلی است، قصد دارد تا عملیات‌های پیشین را تکمیل و اطراف دمشق را پاکسازی کند.

این در شرایطی است که از روز چهارشنبه هفته گذشته که عملیات ارتش کلید خورده است، تروریست‌ها با بکارگیری سلاح شیمیایی علیه مردم جنگ روانی گسترده‌ای را علیه دولت دمشق در عرصه بین‌المللی به راه انداخته‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها