امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38200
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 92
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه استرالین، درحالیکه آمریکا و انگلیس به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی در ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه استرالین، درحالیکه آمریکا و انگلیس به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی در اطراف دمشق به دنبال گزینه نظامی هستند، کوین راد نخست وزیر استرالیا درباره دخالت نظامی در این کشور هشدار داد.

کوین راد خواستار حفظ آرامش و اتخاذ ابزارهای مناسب برای پاسخگویی به اتهامات وارد شده در زمینه سلاح شیمیایی و کشته شدن بیش از 300 نفر در سوریه شد.

براساس این گزارش، باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس اخیرا درباره اوضاع سوریه شدیدا ابراز نگرانی کردند و درحال بررسی گزینه های مختلف با مشاوران امنیتی خود هستند.

راد با اشاره به اینکه نمی‌تواند درباره استفاده از گزینه نظامی توسط آمریکا حدس و گمان بزند افزود: به عقیده من استفاده از نیروی نظامی کاملا غیرسازنده و غیرعاقلانه است.

وی در عین حال گفت که دولت سوریه باید به بازرسان سازمان ملل اجازه دهد که از مناطقی که گفته می‌شود هدف حمله قرار گرفته بازدید کنند.

نخست وزیر استرالیا که با شبکه ABC آمریکا مصاحبه می‌کرد، تاکید کرد که این بسیار مهم است که ما اول واقعیات را بفهمیم بعد درباره اوضاع سوریه تصمیم گیری منطقی کنیم.

وی شرایط فعلی سوریه را به جنگ عراق تشبیه کرد و گفت که همه ما به یاد داریم که بحران و جنگ در عراق براساس اطلاعاتی که کاملا نادرست بودند ایجاد شد.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها